KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696174
nr 1569 6174
Talskossy, Signerad, Råå. Olja på duk, 29x79 cm, yttermått inklusive ram: 39x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:39:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)